Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 19-07-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kasier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Student
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
32000 ALL
Data e përfundimit
19-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kërkojmë një Shitëse për të punuar pranë një market te menaxhuar nga Fondacioni Spitalor i Nenes dhe Femijes.

Detyrat

Detyrat e pergjithëshme të punës:

 • Mirëpret kilentet duke i përshëndetur dhe siguruar shërbimin e kërkuar;
 • Drejton klientët duke sygjeruar zgjidhje ose produkte alternative në rast mungesë të produktit primare;
 • Jep informacionin e kerkuar klienteve;
 • Dokumenton shitjet në menyrë të rregullt;
 • Proceson pagesat sipas kërkesave ligjore, shitjet me kasë, etj; Bënë mbylljet çdo ditë sipas kërkesave të menaxherit të dyqanit;
 • Sigurohet që ambjenti i punës është i pastër dhe i sistemuar kontribon në skuadër për të arritur rezultatet e kerkuara.

Kualifikimet

 • Studente apo shkollen e larte;
 • Të ketë aftesi komunikuese, bashkëpunim;
 • Të jetë në gjëndje për të ndërtuar marredhënie te klientet;
 • Aftesite;
 • Energjike;
 • Aftësi shitje;
 • Aftësi matematikore;
 • Te jete e fokusuar tek arritja e rezultateve në punë;
 • Korrekte dhe transparente dhe te kete integritet të larte.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it: [email protected]
ose ne numrin e telefonit: 355685833730


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Fondacioni Spitalor I Nenes dhe Femijes

Fondacioni Spitalor i Nënës dhe Fëmijës (FSNF) është një nismë e re dhe inovatore për të sjell në Shqipëri një model perëndimor, i cili synon që në mënyrë të pavarur të gjeneroj fonde për të plotësuar nevojat e vazhdueshme të spitaleve si dhe për të ndihmuar në përmirësimin e shërbimeve shëndetësore, kujdesin ndaj pacientit si dhe rritjen e transparencës në shërbim. FSNF është e regjistruar si një organizate lokale jo fitim prur...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • SUOGJ Mbreteresha Geraldine. Rr Zogu i Pare;
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 (0) 685833730
 • Mobile: +355 (0) 685833730

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë