Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KLIMATEKNIKA TB2 SHPK

15 Vjet përvojë në sistemet e përparuara te Ngrohjes, Ventilimit dhe Ajrit të kondicionuar (HVAC). Klimateknika l.t.d. Projekton, Implementon dhe Miremban sistemet HVAC dhe Sisteme diellore termike, duke përfshirë aplikimet civile dhe industriale, ne perputhje me standartet Europiane dhe Shqiptare te Eficences se Energjise. KLIMATEKNIKA sh.p.k. - Është kompani shqiptare e themeluar në vitin 2000, me kapital 100% shqiptar që operon...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bulevardi "Gjergj Fishta", tek Alpas Center, kodi postar 1025
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0692099976

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-05-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
E perkohshme
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shitese ne Showroom

 • Detajet e Pozicionit: Shitese Dyqani
 • Tipi Punes: Kohe e Pjeseshme

E Marte – E Shtune 16:00 – 20:00 ; E Diel 09: 00 – 14:00

Pershkrimi

Klimateknika Shpk kompania lider ne Shqiperi me fokus ne sistemet HVAC, distributor per rajonin I markave gjigante boterore General Fujitsu, Midea , Calpak, Clivet, Sisteven, kerkon shitese.

Detyrat

Detyrat

 • Mirpret, Shoqeron dhe asiston klientet ne showroom me qellim realizimin e shitjes
 • Bashkerendon me Inxhinieret apo Magazinen per kerkesat e klientit
 • Pergatit ofertat ne system sipas formatit te kompanise dhe ia ve ne dispozicion klienteve apo kolegeve
 • Pergjigjet ndaj kerkesave qe vijne nga rrjetet sociale
 • Menaxhon rrjetete sociale
 • Sugjeron dhe ideon pozicionim te produkteve ne Showroom ne baze te experiences se perditshme me klientet.

Kualifikimet

Kualifikimet

 • Eksperience pune minimumi 2 vjecare;
 • Perdorim i mire i paketes Michrosoft Office ;
 • Gjuha angleze perben avantazh
 • Eksperiencat ne nje showroom perbejne avantazh;
 • Eksperiencat ne kompani qe lidhen me materialet elektroshtepiake, elektronike, teknologjike perbejne avantazh.

Shënime


Shenime

 • Ambient Pune motivues dhe dinamik ;
 • Page baze plus bonuse mbi shitje te realizuara apo iniciuara;
 • Vleresim performance cdo 3-6 muaj;
 • Mundesi per rritje ne detyre;
 • Mundesi per trajnime tek furnitoret.   

Ju lutem dergoni CV tuaj tek: [email protected], [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".