Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 66422 Shites/e

Shites
Tirane, Shqipëri 03-06-2022 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shites
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

M&M 21 Shpk eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin: Shites/e (Marella TEG)

Detyrat

 • Kujdeset për shërbimin ndaj klientit dhe sigurohet që të plotësojë çdo kërkesë të tij;
 • Realizon objektivat e përcatuara nga kompania për shitjet e produkteve;
 • Kryen proçesin e hapjeve në kohë të koleksioneve të reja;
 • Kontrollon artikujt çdo ditë dhe bën zëvëndësimin e masave të tyre;
 • Suporton në proçesin e reklamimit të produkteve në dyqan sipas udhëzimeve të Brandit;
 • Mban përgjegjësi për produktet që tregtohen në dyqan;
 • Kujdeset që dyqani të jetë i rregullt i pastër dhe të ketë ndriçimin e duhur.

Kualifikimet

 • Preferohen te kene mbaruar studimet;
 • Të punojë në grup dhe të ketë iniciative;
 • Të ketë aftësi shumë të mira të komunkimit;
 • Eksperiencë pune në shitje në kompani me aktivitet të ngjashme është avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar jane te lutur te kontaktojne ne numrin emeposhtem te telefonit: 355682078870  ose  355692085141
ose dergoni CV
ne adresen e email: [email protected]
Adresa:  Qendra Tregtare ''Tirana East Gate'',  Kati 1, Tirane


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


M&M 21

M&M 21

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Lunder Qendra Tregtare '' Tirana East Gate'', Rruga Nacionale Tiranë - Elbasan, Kati 1,
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë