Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 22-12-2021 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Bonum SHPK kerkon Shitese dyqani per dyqanin perballe shkolles Petro Nini Luarasi. 

  • Oraret jane 08:00-14:30 dhe 14:30-21:00. 
  • Paga dhe benefitet te kenaqshme. 

Detyrat

  • Sherbim per klientet;
  • Menaxhim inventari;
  • Operim kase.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e emailit; [email protected]

Ose mund te kontaktojne ne numrin e telefonit; 0693943948


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Bonum shpk

Bonum është krijuar nga dëshira për të ofruar produkte që ndikojnë në mirëqënie. Aktualisht Bonum ka në portofolin e saj bulmet nga qumështi i dhisë, por ne synojmë ta zgjerojmë portofolin e produkteve duke ju ofruar konsumatorëve alternativa të shëndetshme.

Ferma Bonum u krijua në vitin 2015 ndërkohë marka Bonum u ko...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto Bonum shpk në WhatsApp Punët aktive të kompanisë