Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 13-12-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AORA DIVANI kerkon te zgjeroje staf per pozicionin ; Shitese

 • Puna 6-8 ore ne dite;
 • Me alternime turnesh;
 • Detajet diskutohen nga afer;
 • Kushte shume te mira pune;
 • Ambjent miqesor dhe komod.

Detyrat

 • Të sigurojë një shërbim cilësor dhe profesional ndaj klienteve.
 • Krijon komunikimin me klientët, kupton interesin e tyre, i prezanton dhe i sygjeron produktet për të cilat ai është i interesuar.
 • Përgjegjëse për shitjet në dyqan.
 • Të ndjekë proceset e punës si i janë përcaktuar.
 • Të tregojë dëshirë dhe rezultate të dukshme për të plotësuar objektivat e shitjeve.

Kualifikimet

 • Mosha 20 vjec - 35 vjec.
 • Arsimi Bachelor, ose profesional. 
 • Me ose pa eksperience.
 • Te njohe paketen Microsoft Office.
 • Prioritet personat qe kane njohuri te gjuhes Angleze, minimumi niveli B1 .
 • Të jetë person i shkathët, korrekt dhe i komunikueshëm.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikantet te dergojne CV-te e tyre ne nr : 0676104388, ose ne emailin [email protected]

Adresa : Rruga Xhanfize Keko, prane TV Klan.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


AORA DIVAN

AORA Divani eshte nje kompani shqipetare me eksperience ne prodhimin e mobiljeve qe operon ne treg prej 25 vitesh, dhe tashme te lancuar nen marken dhe logon "AORA" prej 5 vitesh. 

Linja jone e prodhimit ndodhet ne autostraden dytesore,Tirane-Durres. 
Showroomi yne ndodhet ne rrugen Xhanfize Keko, prane tv Klan. 

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Xhanfize Keko, prane TV Klan
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0676104388

Profili i Kompanisë Kontakto AORA DIVAN në WhatsApp Punët aktive të kompanisë