Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-11-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
E perkohshme
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania është në kërkim të një kandidateje ose kandidati, i/e cili/a duhet ta dojë punën me njerëzit, të dojë të bashkëpunojë me klientët dhe t'i udhëzojë ata për zgjidhjen më të mirë të mundshme. Ai ose Ajo duhet të përfaqësojë tërë kujdesin e kompanisë përballë klientit.

Detyrat

 • Mirëpret me profesionalizëm çdo klient që interesohen për produktet.
 • Prezanton, reklamon produktet dekorative te vitit te ri.
 • Kupton nevojën e klientit duke dëgjuar me vëmendje maksimale kërkesat e klientit.
 • Ndihmon klientët në gjetjen e produktit që kërkon dhe në zgjidhjen optimale për të.
 • Këshillon klientët dhe u përgjigjet kërkesave të tyre me përkushtim maksimal.
 • Përmbyll shitjen e produkteve që plotësojnë nevojat e klientit.
 • Komunikon me eprorin për ta informuar mbi nevojat e klientëve.
 • Kujdeset për dyqanin që të jetë i pastër, i rregullt dhe çdo artikull të jetë ne vendin e duhur.
 • Të njohë në mënyrë perfekte produktet, gamën dhe çmimet.
 • Detyra shtesë që nevojiten apo kërkohen gjatë ditës.

Kualifikimet

 • Arsimim i mesem i detyruar.
 • Eksperienca të ngjashme pune në sektorin e shitjeve.
 • Preferohet njohuri mbi produktet dekorative te vitit te ri.   

Aftësitë profesionale:

 • Të njohë në mënyrë perfekte produktet dhe cilësinë e tyre.
 • Të jetë i/e aftë dhe i/e gatshëm për të punuar çdo ditë.
 • Të pëlqejë punën dhe njerëzit.
 • Të ketë sjellje profesionale dhe të sjellshme.
 • Të jetë gjithnjë aktiv.
 • Të jetë i/e rrjedhshëm në komunikim dhe i/e pergjegjeshem.

Per me shume informacion mund te telefononi ne numrin +355 68 202 4051.
Adresa e punes ne qender te Tiranes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Adresa aplikimi: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Megraidsport

Megraidsport

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0682024051
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto Megraidsport në WhatsApp Punët aktive të kompanisë