Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comFushë-Krujë, Shqipëri 31-01-2022 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-01-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

AutoPjesëPartner është një kompani gjermano-shqiptarë që luan një rolë kyç në tregtinë e auto pjesëve dhe pajisjeve të autoserviseve, në Kosovë dhe Shqipëri. Në këtë fushë të biznesit kemi një përvojë 25 vjeçare.

Rrjeti ynë përfshin 13 qendra të shitjes në Kosovë dhe Shqipëri. Ne do të rritemi fuqishëm në këto vende dhe rajon për një periudhë afatshkurtër.

Ne shesim marka të njohura botërore dhe jemi përfaqësues ekskluzivë të shumë produkteve premium.
Gama jonë përfshin marka të tilla si Bosch, Continental, ATE, Castrol, ABS, Divinol, Magneti Marelli,Hazet, etj.

Ne kemi nevojë për mbështetjen tuaj në departamentin tonë të shitjes.
A kemi zgjuar interesin tuaj? Atëherë ju lutemi dërgoni CV-n deri me 30.12.2021: tek: 
[email protected]

Pozitat te hapura 
Shitës në banak ose ndihmës – për dyqanin në Tirane2 pozita të lira

Detyrat

Detyrat
Shitës në banak

- Mikpritja e klientit
- Këshillimi dhe ofertimi i klientit
- Shitja aktive e produkteve tona
- Pregaditja e porosive
- Faturimi dhe inkasimi

Kualifikimet

Profili juaj
Ju jeni pozitiv, miqësor, të përkushtuar, dëshironi të mësoni gjëra të reja, punëtorë, të drejtë dhe i pëlqen automjetet. Pjesën tjetër e mësoni tek ne!

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

A keni zgjuar interesin tuaj? Atëherë ju lutemi dërgoni CV-n  tek:

[email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Autopjesë Partner Sh.A

AutoPjesë Partner është një kompani gjermano-shqiptarë me aktivitet në Shqipëri dhe Kosovë. Që prej themelimit tonë në vitin 2006, ne kemi pasur një rritje të jashtëzakonshme dhe tani jemi një nga kompanitë kryesore në shitjen me shumicë të auto pjesëve, vajrave lubrifikantë, aksesorëve, pajisjeve dhe shërbimeve. Stafi ynë prej rreth 60 kolegëve, në 10 dyqane, shërben tregun e auto serviseve dhe auto pjesëve. Bazuar në edukimin...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr : Vëllazëria nr.5, Derven, Fushë Krujë
  • Fushë-Krujë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355-67-647 0649

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë