Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-04-2021 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit "Do It Yourself" ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje: Shites ne Departamentin e Dekorit
Qellimi i Pozicionit: Siguron asistence dhe sherbim te shkelqyer ndaj klienteve.

Detyrat

 • Mirepret me etike te larte profesionale cdo klient qe interesohet per produktet e departamentit.
 • Kupton nevojen e klientit perkates, duke degjuar me vemendje maksimale kerkesen e klientit.
 • Ndihmon klientin ne gjetjen e produkteve per te cilat klienti eshte i interesuar.
 • Ofron keshilla, te cilat i vijne ne ndihme klientit dhe u pergjigjet me dedikim pyetjeve te klientit.
 • Finalizon procesin e shitjeve te produkteve ne perputhje me nevojen e klientit.
 • Ne bashkepunim me supervizorin perkates kontrollon ekspozimin per te mbushur stokun dhe angazhohet ne sistemin e stokut ne nivelin e kerkuar.
 • Rivendos ne vendet e duhura te gjitha produktet te cilat jane vendosur ne vendin e gabuar nga ana e klienteve.
 • Siguron informacion periodik mbi kerkesat e ndryshme nga klientet te cilin e raporton cdo dite tek supervizori perkates.
 • Detyra te tjera sic nevojiten/kerkohen.

Kualifikimet

 • Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup.
 • Te pelqeje punen me njerezit.
 • Te jete i dobishem dhe i sjellshem.
 • Te paturit e nje paraqitje te denje eshte kerkese.
 • Njohuri te mira te produkteve.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutemi dorezoni CV e detajuar tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:

Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme: [email protected]
MEGATEK S.A Divizioni i Burimeve Njerezore Autostrada Tirane-Durres km 7. Tirana, Albania


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".