Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86384

Shites (M) ne dyqan

Tirane, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-03-2024

---

---


Përshkrimi

Bau Zone ne Kamez, pjese e rrjetit te gjere te marketeve Bau Market kerkon te punesoje Shites(M) ne market.

Ky pozicion konsiston kryesisht ne sherbimin ndaj klientit duke i prezantuar atyre produktet, si dhe duke i suportuar ata me informacione rreth tyre, insistimi ne shitje, si dhe kujdesi per mallin e furnizimeve dhe raftet e dyqanit.

 

 


Kualifikimet

Aplikuesi duhet te plotesoje kushtet e meposhtme:

  • Te jete energjik dhe i motivuar per te punuar ne menyre te pavarur
  • Te zoteroje patente per makine
  • Perben avantazh eksperienca e meparshme ne shitje
  • Preferohet qe aplikuesit te kene njohuri ose eksperience ne fushen e ndertimit, hidraulikes dhe elektrikes(jo e domosdoshme).

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet;

  • Paga e kenaqshme ne varesi te eksperiences + bonuse performance.

Personat qe e gjejne veten ne kete njoftim mund te dergojne CV-ne me foto ne adresen e email-it [email protected] ose te telefonojne ne nr. +355697666882

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Bau Zone Shpk

Bau Zone Shpk