Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86375

Shites/e

Tirane, Shqipëri 08-03-2024 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-03-2024

---

1


Përshkrimi

Electronics kerkon te punesoje Shites/e  me kohe te plote ne sektorin e instrumentave muzikore.


Detyrat

 • Njohja shume e mire e produkteve dhe cmimeve perkatese;
 • Mbajtja paster dhe e rregullt e dyqanit;
 • Miresjellja dhe komunikimi i duhur me klientet dhe koleget, etj.

Kualifikimet

 • Aftesi per te punuar ne skuader;
 • Aftesi shume te mira komunikuese;
 • Kane avantazh personat qe dine te perdorin nje inwstrument muzikor ose kane njohje per to.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
 • Kane avantazh personat qe dine te perdorin nje instrument muzikor ose kane njohje per to.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e emailit: [email protected] ose tel ne nr:  0692088110


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://electronics.al/


Global Electronics

Global Electronics

Electronics eshte nje kompani me experience 23-vjecare dhe ndodhet ne qender te Tiranes.

Kompania jone ka nje strukture te organizuar e cila na ka dhene suksesin e padiskutueshem per vite te tera.

Ekspozimi dhe testimi I te gjithe artikujve ne dyqanin tone si dhe keshillimi nga stafi I specializuar jua ben me te lehte zgjedhjen tuaj.

Ne kompanine tone qe ka rreth 5000 artikuj perfshihen shume fusha te ndryshme te elektronikes duke filluar nga me profesionalet e deri tek zgjedhjet qe behen per hobi  ose passion.

Klientet tane jane profesioniste te fushave perkatese e deri tek te rinj apo femije qe kane prirje dhe hobi per elektroniken dhe muziken.

Ne bashkepunojme me kompanite me profesionale ne bote: si RCF, Dynacord, Electro-voice, Audac, Work, Stagg, Fender, Jackson, Gretsch, Casio, Chauvet, Tascam, si dhe shume marka te tjera,

cka na ka bere te jemi te sukseshem dhe eksperte ne fushat:

 • Sisteme Audio, PRO Install, Home Audio, PA Audio,
 • Ndricimet e ambienteve publike dhe private
 • Sistemet CCTV
 • Studio Recording
 • Instrumenta Muzikore
 • Multimedia

Magazinimi dhe instalimi I produkteve eshte nje tjeter prioritet I joni.

Ne kemi stock te konsiderueshem ne cdo moment te te gjithe artikujve t e ekspozuar ne dyqan dhe gjithashtu ofrojme intalimin professional te tyre.

Global Electronics ecen gjithmone me hapin e kohes. Cdo risi e fundit ne teknologji ekspozohet dhe tregtohet me profesionalizem edhe nga ana jone.

Ne gjithmone ecim me parimin:

Nese eshte elektronike ne e kemi!