Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
AgroKor Sh.p.k

AgroKor Sh.p.k

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 09-04-2020 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"AgroKor" sh.p.k. Shkabaj, shpall:

Konkurs  pune per kete pozite:

  • Shites Ambulativ-2 vende

Kualifikimi per vendin e punes

  • Diploma e shkolles se mesme obligative,
  • Diploma e fakulltetit e preferuar,
  • Pervoja punes se paku 1 vite obligative.
  • Kandidatet duhet te posedojne patent shoferi te kategoris B.

Pershkrimi i punes

  • Vizitat e regullta ditore tek pikat shitese,
  • Shitjet e regullta ditore tek pikat shitese ,
  • Zhvillimi I tregut me hapjen e pikave te reja shitese,
  • Njohja e terenit,
  • Raportim ne baza ditore tek departamenit shitjes,etj

Aplikacioni te shkarkohet dhe te plotsohet ne formen elektronike dhe se bashku me CV, dokumentet tjera dhe foton dergohen ne emailin: [email protected]  
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë