Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 66681 Shitës

Shites
Tirane, Shqipëri 09-06-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shites
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania EHW kërkon kandidatë për pozicionin; Shitës për dyqanet e kompanisë.

Kualifikimet

Kandidatët duhet të plotësojnë këto kërkesa:

  • Meshkuj / Femra, jo me shume se 35 vjec.
  • Arsim i mesëm si kusht minimal (preferohet arsim i mesëm i përgjithshëm).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit janë të lutur të dërgojnë në adresën e e-mailit [email protected] ose te dorezojne personalisht ne adresen: Dyqani i EHW, Rr."Myslym Shyri, dokumentat e mëposhtëm:

  •  CV me foto  
  • Fotokopje të diplomës së shkollës së mesme dhe liste notash

 

Ju lutem specifikoni pozicionin per te cilin aplikoni.

Cel: 069 20 87 605 : 048 200 711

Email : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


EHW GmbH

Kompania EHW GmbH Grup, operon ne industrine ushqimore ne Shqiperi me dy kompani: EHW shpk, dhe Qafshtama. EHW eshte leader absolut ne tregun e prodhimit dhe tregtimit te sallameve dhe proshutave. Qafshtama eshte nje firme prodhuese dhe tregtuese e ujit mineral, nder me te rendesishmet ne tregun shqiptar. Kjo kompani operon që nga viti 1992 në sektorin e prodhimit të sallameve. Gjatë këtyre viteve është afirmuar si prodhuesi më...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë