Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Go Tech Electronics

GoTech Electronics, është vazhdim i AIBA Company e cila operon në tregun Shqiptar që nga viti 1995 si distributor ekskluziv i paisjeve elektroshtëpiake. Që në fillimet e saj ka bashkëpunuar me markat më prestigjoze Italiane si “Indesit”, “Ariston”, “HotPoint-Ariston” dhe me kompani mjaft të njohura në fushën e elektroshtëpiakeve si: Indesit Internatinal Company Itali, Thermo Sanitary Group Itali, Elica Spa Itali etj.

Nga...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga dytesore Tirane –Kashar, Km I, Pajtoni Center, Kati III
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-03-2021 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shites per dyqanet ne Tirane.

 

 

 

 

 

Detyrat

Përgjegjësitë Kryesore:

Te komunikoje dhe sherbeje klienteve sipas standarteve te kompanise

Te realizoje objektivin mujor individual dhe ne grup te shitjeve duke arritur ne menyre te vazhdueshme objektivat e vendosura nga departamenti i shitjeve;

Pergjegjes per mirembajtjen, organizimin dhe pozicionimin e produkteve ne sektorin e tij;

Te kete njohuri dhe te monitoroje stokun e produkteve ne sektorin e tij;

Te menaxhoje ankesat dhe komentet e klienteve sipas standarteve te kompanise;

Te ndjeke dhe te zbatoje procedurat e shitjes;

Te zbatoje politikat e Grupit:

Te informoje klientin lidhur me cmimet e produktit dhe menyren e mundshme te pageses;

Te informoje klientin lidhur me gamën e produkteve të ofruara dhe demostron apo shpjegon përdorimin dhe funksionimin e produktit për shitje;

Keshillon klientin per perdorimin dhe kujdesin lidhur me produktin perkates

Komunikon ne menyre profesionale me klientet dhe koleget;

Sigurohet qe klientet te marrin nje sherbim te shpejte dhe  cilesor;

Kualifikimet

Eksperienca profesionale:

Të ketë përfunduar arsimin e detyruar;

Të ketë eksperiencë pune të ngjashme minimlaisht 1 vit

Të jetë mbi 18 vjeç

Kërkesat e pozicionit:

Aftësi  shumë të mira komunikimi;

Te njohë dhe të zbatojë kodin e etikes dhe të sillet në mënyrë profesionale.

Njohja e gjuhëve të huaja përbën avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikimet ne [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".