Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74183

Shites

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

Connect Group ka nisur aktivitetin e tij në industrinë e veglave të punës në vitin 1998 dhe sot pas shumë vitesh punë dhe të suksesshme. Zgjerimi i biznesit nuk ka ndodhur vetëm në shtrirje fizike, por edhe duke konsoliduar marrëdhenie goxha të mira me kompani të huaja jashtë vendit, dhe vlen per tu theksuar se 90% e gamës së produkteve qe tregëtohen janë te importuara nga jashtë duke u shndërruar edhe distributor për Shqipërine të disa firmave të ndryshme.Connect group i shërben të gjithë kompanive të cilat realizojnë punime infrastrukture, inerte, servise, lavazhe, mobileri, kantiere ndërtimi etj.Cilësia, siguria në punë dhe efikasiteti janë tiparet kryesore të cilat kanë celur portën e suksesit deri më tani, si edhe vizioni ynë për të ecur perpara.


Detyrat

 • Të kuptojë se si funksionon sistemi organizativ.
 • Komunikimi dhe shërbimi ndaj klientëve sipas standarteve të kompanisë.
 • Te njohë produktet dhe kategoritë e tyre.
 • Përgjegjës/e për mirëmbajtjen e sektorit të caktuar.
 • Njohje dhe organizim shumë të mire të stokut të produkteve në sektorin përgjegjës.
 • Të kujdeset për gjëndjen e inventarit në kohën e lirë.
 • Të angazhohet në spontimin e mallit dhe sistemimin e tyre ne raftet përkatëse.
 • Cdo gjë tjetër që nuk është përmëndur në këtë dokument do t'ju komunikohet verbalisht.

Kualifikimet

 • Te jetë i komunikueshëm dhe të kuptojë & plotësojë kërkesat e cdo klienti maksimalisht.
 • Eksperienca të mëparshme në punë të ngjashme përbën avantazh.
 • Të jetë i aftë të punojë në grup dhe të përballojë presionin e punës.
 • Të ketë iniciativë dhe fleksibilitet në punë.
 • Të jetë korrekt/e me orarin dhe detyrat që i caktohen.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Orari është i detyrueshëm të zbatohet nga i gjithë stafi pa përjashtim. 

E hënë – E premte: 7:15– 16:00
E shtunë: 7:15- 14:00
E dielë: Pushim  

Nëse mendon se i plotëson kriteret e lartëpërmëndura dhe je gati për tu bëre pjesë e kompanisë sonë, dërgoni CV-në tuaj në adresën e emailit: [email protected]
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen per zhvillimin e intervistes.
Adresa: Rruga Siri Kodra, ngjitur me karburantin Gega Oil, ish Frigoriferi.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Connect Group

Connect Group ka nisur aktivitetin e tij në industrinë e veglave të punës në vitin 1998 dhe sot pas shumë vitesh punë dhe të suksesshme mbi të gjitha, jemi në treg me 3 pika shitje. Zgjerimi I biznesit nuk ka ndodhur vetëm në shtrirje fizike, por edhe duke konsoliduar marrëdhenie goxha të mira me kompani të huaja jashtë vendit, dhe vlen per tu theksuar se 90% e gamës së produkteve qe tregëtohen janë te importuara nga jashtë duke u shndërruar edhe distributor për Shqipërine të disa firmave të ndryshme. Connect group I shërben të gjithë kompanive të cilat realizojnë punime infrastrukture, inerte, mobileri, lavazhe, kantiere ndërtimi etj. Cilësia, siguria në punë dhe efikasiteti janë tiparet kryesore të cilat kanë celur portën e suksesit deri më tani, si edhe vizioni ynë për të ecur perpara. 20 VITE SHERBIM NDAJ KLIENTIT JANE FALE MARREDHENIES SE STAFIT ME NJERI-TJETRIN & SUPORTIT TONE TE PRANISHEM CDO MOMENT!


INFORMACIONE KONTAKTI