424 Punë aktive

92328 Punëkërkues

5598 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ENES SHPK

Enes Sh.p.k është themeluar në vitin 1992 për tregtimin e produkteve plastike dhe alumini për përdorim shtëpiak.

Në 2013, Enes Sh.p.k ka zgjeruar veprimtarinë duke futur për herë të parë prodhimin e produkteve plastike.Gjithashtu,Enes Sh.p.k është lider në Shqipëri në prodhimin e enevë te kuzhinës prej alumini me një gamë prej më shumë se 50 artikujsh.

Kompania jonë është e shtrirë në të gjithë territorin e Shqip...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. “Enriko Telini”, ish Kombinati Tekstileve, Tiranë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 68 2000 875
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-08-2018 edhe 47 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sherbim Transporti dhe Shperndarje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Student
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-08-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ENES Shpk kerkon te punesoje nje Agjent shitje per Tiranen neper dyqanet e pakices ne Tirane.

Produktet jane prodhime plastike per shtepi, si stola, tasa, komodina, mbajtes shampo, kove larje dyshemeje etj.

Detyrat

• Kryen transportin e produkteve nga magazina në destinacion;
• Kryen lëvizje dhe transporte midis klientëve, partnerëve, shitësve dhe magazines;
• Mban ditarin e furnitorit gjatë gjithë orarit të punës ku shënohen të gjitha lëvizjet;
• Mirëmban automjetet dhe dokumentet e tyre;
• Është përgjegjës të performojë detyra të tjera që kërkohen nga Supervizori.

Kualifikimet

1- Minimalisht me arsim i mesem, arsimi i larte perben avantazh.
2- Eksperience pune ne profilin e shperndarjes /marketingut ne treg.
3- Te kete punuar me kase fiskale.
4- Te dije te beje fatura TVSH.
5- Te zoteroje leje drejtimi automjeti.
6- Te kete aftesi te mira komunikuese dhe fleksibel ndaj orarit.
7- Te jete i orientuar drejt sherbimit ndaj klientit.

Shënime

Ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj tek: [email protected]
ose ne nr. cel. 069 29 87 065


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë