Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
JURREI shpk

JURREI shpk eshte nje nga kompanite e suksesshme te Kadiu Group. Me nje veprimtari ne fushen e tregetise qe prej vitit 2000 kompania zoteron Qendren Tregetare Galaktik si dhe dy supermarket ne qytetin e Durresit. JURREI Shpk eshte aktualisht zoteruese e markes BioJu dhe krijuese e te parit supermarket me produkte te certifikuara BIO ne Shqiperi.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Qendra Tregetare Galaktik, Lagjja 17 Rr”Deshmoret, Kati I 4
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 69 80 60 222

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-06-2020 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Supermarketi BioJu, është i vetmi supermarket në Shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve Bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në Europën Perëndimore.Cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore në të gjithë zinxhirin e prodhimit dhe furnizimit. Për punonjësit tanë, ne jemi një punëdhënës i përgjegjshëm dhe i konsoliduar.
Për partnerët tane ne jemi një partner korrekt dhe i ndershën në biznes.
Aktualisht kompania po kërkon të punësojë punonjës për pozicionin Shërbim Klienti

Detyrat

 • Hap dhe mbyll supermarketin
 • Ёshtë përgjegjës për regjistrimin e faturave në sistem, evidenton hyrjet, daljet, hedhjet dhe demtimet dhe raporton per problematikat qe lidhen me to dhe porosite e dhena.
 • Mban përgjegjësi për gjendjen fizike të Arkës.
 • Me aprovimin apo ne dijeni te menaxherit ben uljet per produktet qe jane ne skadence te afert.
 • Merr mallin ne dorezim dhe ben kontrollin e faturave hyrese me mallin fizik te furnizimit.
 • Ne mungese te menaxherit te marketit mbikqyr punonjesit e turnit dhe ndjek aktivitetet e lena ne ngarkim te secilit.
 • Ben porosi tek furnitoret per mallrat qe mungojne ne market ne dijeni te menaxherit.
 • Ben çeljen e kodeve te reja qe vijne nga furnitoret.
 • Organizon largimin e skadencave sipas proçedures se percaktuar nga kompania.
 • Bën kuadrimin e faturave të shitjes me skontrino dhe kalimet në kasë për diferencat, çdo ditë.
 • Ben kontrolle te rastesisshme te gjendjeve te arkes dhe monitoron aeketaret ne market.
 • Dergon tek financa faturat dhe leket.
 • Organizon dergimin e porosive te klientit ne shtepi
 • Eshte pike kontakti per klientin per menaxhimin e sugjerimeve, ankesave dhe kerkesave.
 • Ndihmon ne trajnimin e stafit te ri ne pune.
 • Zevendeson Kasen ne mungese te stafit apo mbingarkese.
 • Prenoton dhuratat per klientin.
 • Hap kartat e klienteve.
 • Kontrollon dhe sistemon oferten e fletpalosjes dhe mban kontakt te vazhdueshem me dep e blerjeve per mirefunksionimin ne sitem te ofertave...

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar arsimin e larte (Fakulteti Ekonomik)
 • Të dijë dhe të kete punuar me programin Financ 5 ( Kusht i detyrueshem)
 • Të ketë eksperiencë të mëparshme pune
 • Mosha nga 25 deri në 40 vjeç
 • Të jetë banues/e në Tiranë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një CV në adresën e emailit: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".