Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81956

Shefe Finance

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Albania Bay Marina, kërkon të shtojë në stafin e saj të përzgjedhur një Pergjegjese Finance.


Detyrat

 • Organizon drejtimin dhe mbikëqyerjen e të gjitha funksioneve të menaxhimit të departamentit të finances dhe kontabilitetit.
 • Pergatit plane strategjike te buxheteve dhe parashikime financiare dhe kontrollon në përgjithësi sistemet e menaxhimit financiar, organizon dhe drejton proceset financiare duke u përkujdesur për përmiresimin e proceseve ekzistuese.
 • Mbikqyr dhe mban nën kontroll tërësin e sistemit financiar/kontabël të shoqërisë.
 • Krijon dhe mban nën kontroll procedurat e hedhjes së të dhënave në programin kontabël.
 • Mbikqyr në vazhdimësi dhe me përpikmëri proceset financiare, dhe kryen analiza/kontrolle të rregullta të faturimeve & pagesave të klienteve duke evidentuar klientët me probleme në likuidime; mban raportet me klient-furnitor për cështjet financiare.
 • Të siguroj që dokumentacioni të arkivohet në mënyre korrekte me të gjitha të dhënat e nevojshme për të maksimizuar eficenzën e departamentit të finances ( dosje përkatëse të klient/furnitorëve, arkës/bankës, të punonjësve dhe listpagesave, të aseteve etj).

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar arsimin e lartë në Fakultetin Ekonomik, dega Financë.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të kontabilitetit dhe Financë 5.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të legjislacionit fiskal.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të planifikimit dhe zhvillimit të problemeve ekonomike-financiare.
 • Të ketë eksperience pune mbi 7 vjet.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar ju lutem dërgoni CV-të tuaja me fotografi dhe dokumente të tjera që vërtetojnë kualifikimet tuaja, në adresën: [email protected] 

Suksese!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.albaniabaymarina.al


ALBANIA BAY MARINA

The project of Albania Bay Marina provides the construction of the first modern marina and real estate investments in Albanian coast. The project is placed in the city of Durrës, the second city after Tirana, the capital of Albania. Durrës is the biggest commercial port of south-west Balkans.

The project of Albania Bay Marina is positioned as a strategic choice for the future tourism development of the city in itself and the region in a global view.

The project creates a city within the city, ensuring the success of the investment. The demand of the investors for exclusive architectural choices and diversity of civil buildings, will guarantee a return on investment in a short time.

The project affects the city with its importance and becomes part of the city without losing its final objective, to become the most important investment in tourism and real estate cohesion point. Albania Bay Marina is located in the centre of the South in the Adriatic routes beyond the modern infrastructures; the residential are, the duty free service, the hotels, the casino and the facilities of marina service will make it a unique attraction.

The project is developed in over 356.992 square meters of sea surface and includes 186.047 square maters of land for real estate and commerce constructions and 170.945 square meters of marina


INFORMACIONE KONTAKTI