Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78278

Shefe Finance

Tirane, Shqipëri 22-06-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shef Finance

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-06-2023

---

---


Përshkrimi

CAUSHI TRANS SHPK ka aktivitet kryesor transportin e mallrave per te trete brenda dhe jashtë vendit. 

Adresa: Rruga Nacionale Vore - Fushe Kruje km.4

Ofrohet vend pune Shefe Finance, me kohe te plote

Kandidati duhet te plotesoje keto kushte:

 


Kualifikimet

Kualifikimet:

  • Diplome nga Fakulteti Ekonomik, preferohet ne Finance/Kontabilitet.
  • Ekprerience pune mbi 5 vite ne biznes/kontabilitet.
  • Eksperienca ne shoqeri transporti nderkombetar konsiderohet perparesi.
  • Zoterim shume te mire te programit Alpha Web  .
  • Aftesi shume te mira teknike per kontrollin  financiar.
  • Aftesi shume te mira analitike.
  • Vete motivuese, e afte ne udheheqjen dhe motivimin e stafit.

Kerkesa te tjera:

  • Te kete perkushtim maksimal ne pune.
  • Te karakterizohet nga ndershmeria dhe korrektesia.
  • Te kete etike profesionale.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV-ne ne adresen e e-mailit ; [email protected] 

Vetem CV-te qe do te plotesojne kushtet do te njoftohen per interviste.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
CAUSHI TRANS SHPK

Caushi Trans shpk ofron transport kombetar dhe nderkombetar. Transport mallrash te industrive te ndryshme ne mbare Ballkanin dhe Evropen


INFORMACIONE KONTAKTI