Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-07-2022 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kuzhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Elisa Hotel By Melia, pjese e rrjetit prestigjoz spanjoll ''Melia'' tashme vjen edhe ne zemer te Tiranes.

Duke qene nje nga hotelet me te reja ne qytet po formojme skuadren me te cilen do te operojeme.

Pozicioni i punes: Shef Kuzhine.

Detyrat

Detyrat Kryesore:

  • Kontrollon, drejton procesin e pergatitjes se ushqimit dhe kujdeset per te gjitha proceset qe realizohen ne ambjentin e kuzhines.
  • Nderton menute perkatese per ''alla carte'' , mengjesin bufe, half board & full board.
  • Planifikon dhe harton kerkesen per lenden e pare ne kuzhine dhe nevoja qe kuzhina mund te kete per paisjet e funksionimit.
  • Pergjegjes per rekrutimin, menaxhimin dhe trajnimin e stafit te kuzhines.
  • Kontrollon cilesine dhe menyren e mbajtjes se ushqimit sipas rregullave higjeno-sanitare.

Kualifikimet

  • Ekperience pune si shef kuzhine minimalisht 3 vite.
  • Aftesi te shkelqyera ne procesin e menaxhimit te kuzhines.
  • Aftesi per te ndare pergjegjesite tek stafi dhe te monitoroje proceset.
  • Fleksibel ne komunikim me stafin dhe departamentet e tjera.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar ne lidhje me pozcionin vakant te punes :

Email: [email protected]

Cel: 0693455917


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Elisa Hotel By Melia

Elisa Hotel By Melia

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë