Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ADRIA ENTERTAINMENT

ADRIA ENTERTAINMENT

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Reklamë
Reklamë
Reklamë
Tirane, Shqipëri 14-04-2020 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria "ADRIA ENTERTAINMENT" sh.a. kërkon të punësojë individë në pozicionet e mëposhtme: Shef i Pritjes, Femër (Head of Reception).

Ju ofrojmë mundësi shumë të mira për karrierën tuaj, kushte të mira pune dhe shpërblim të kënaqshëm, rregulla transparente, siguri në punë dhe natyrisht punësim të garantuar nga një kompani e fuqishme.

Vendndodhja: Tiranë

Kualifikimet

Aplikantet duhet të plotësojnë kushtet si më poshtë:

  • Mosha e preferuar 35 deri në 45 vjeç;
  • Të jetë e vëmendshme ndaj hollësive;
  • Të ketë përvojë pune në pritje/pranim në hotele të nivelit të lartë;
  • Të ketë aftësi të administrojë një grup të vogël njerëzish për të ofruar standarde të larta në shërbimin ndaj klientit;
  • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi në anglisht;
  • Të ketë njohuri të shkëlqyera në punën në kompjuter (PC);
  • Të ketë rendiment të lartë në punë dhe paraqitje të jashtme të përkryer;
  • Të jetë e shkathët në planifikimin dhe organizimin e kohës.

Shënime


Procedura e aplikimit: Për të aplikuar për këtë pozicion, jeni të lutur të dërgoni CV-në tuaj në gjuhën angleze, shoqëruar me foto. me subjekt " Shef i Pritjes, Femër (Head of Reception)" dhe me foto, nëpërmjet email-it në adresën: [email protected]
* Do të kontaktohen vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë.
Adresa:
ADRIA ENTERTAINMENT sh.a.
Rruga "Abdi Toptani", tek Godina "Torre Drin", Kati Nr. 12, Apartamenti Nr. 122
Tel. 067 208 6699
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë