Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Bilanc Shpk

Bilanc sh.p.k, ish TPKSolutions, është një kompani shqiptare e themeluar në vitin 2004 në Tiranë, Shqipëri. Tashmë Bilanc sh.p.k, është e pranishme në mbi 2000 biznese dhe institucione me programet e saj kompjuterike. Këta klientë janë të shperndarë në të gjithë Shqiperinë dhe në Kosovë. Ne kemi prodhuar më shumë se 12 programe kompjuterike, të gjitha në funksion të administrimit të biznesit. Programet tona janë të pozicionuara mja...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-04-2021 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues Sistemesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Për të mbështetur rritjen e vazhdueshme të kompanisë, Bilanc Sh.p.k fton çdo të interesuar që dëshiron t'i bashkohet Departamentit të Zhvillimit, të aplikojë për pozicionin e punës si më poshtë:

Pozicioni: Software Developer

Lloji i punesimit:  Full time

Përshkrimi i punës: Personi i kërkuar do të angazhohet në projektet aktuale dhe të reja të Bilanc Shpk të cilat mbështeten kryesisht në teknologjitë e mëposhtme:

Detyrat

 • Java ( J2SE / J2EE )
 • Relational Databases (MSSQL/MySQL etj)
 • Reporting Tools (JasperReports)
 • Integration (REST API)
 • Web Development (Angular, Html, CSS, JavaScript, etj)
 • Version Control (GIT)

Kualifikimet

Kualifikime dhe Kërkesa:

 • Diplomë Universitare në degët Informatikë, Informatikë Ekonomike ose të ngjashme me to (Bachelor ose Master).
 • Njohje e mirë e gjuhës së programimit Java(çertifikimet / trajnimet përbëjnë avantazh)
 • Përbëjnë avantazh:
  1. Eksperienca në “Object Oriented Programming”
  2. Eksperienca në Web/Mobile Development
  3. Eksperienca në perdorimin e bazave te te dhenave
  4. Eksperienca në perdorimin e sistemeve VCS (Git)

Aftësi:

 • Të ketë aftësi analitike;
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese;
 • Të jetë i aftë të punojë në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kompania ofron:

 • Trajnim te avancuar mbi teknologjitë që do të përdoren;
 • Pagesë të kënaqshme;
 • Pavarësi në punën e përditshme.

Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë aplikimet e tyre , me subjekt
Aplikim për pozicionin Software Developer“, në adresën elektronike: [email protected] brenda datës 20 Prill 2021.

Aplikimi duhet të përmbajë:

 • CV-në e kandidatit;
 • Letër Referencë (opsionale);
 • Projekte ku ka marre pjesë (opsionale).

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen për intervistë.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".