Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TBS96 ltd

TBS96 ltd. (Tecno Broadcasting Services) is an Albanian company founded in 1993 with its primary scope of activity: Project, installation and maintenance of broadcasting and telecommunication systems. In 1996, the company enlarge its field of activity by offering Satellite Up-Links solutions, and Audio/Video broadcasting equipment. Leading company in broadcast field, our clients are numerous, below are listed some of them....

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Thanas Ziko N.23/1
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-07-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sanitare
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-07-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

TBS96 ltd kerkon te punesoje: Sanitare Zyre
Ju ofrojmë mundësi shumë të mira për karrierën tuaj, kushte të mira pune dhe shpërblim të kënaqshëm, rregulla transparente,
siguri në punë dhe natyrisht punësim të garantuar nga një kompani e fuqishme.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar shkollën e mesme.
 • Të jetë njeri i ndershëm.
 • Të ketë kërkesa të larta për pastrimin.
 • E preferueshme të ketë punuar si sanitare.
 • Mosha e preferuar nga 21 deri 40 vjeç;
 • Të ketë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës dhe komunikim shumë të mirë në ambientin e punës;
 • Të ketë prezencë dhe paraqitje të rregullt.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Na kontaktoni ne adresat e meposhtme: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".