Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Kid Zone

JUMBO eshte nje nga dyqanet me te suksesshme te shitjes me pakice ne Tirane te pozicionuara ne 2 qendrat tregtare TEG dhe QTU. Keta dyqan...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Qendra Tregtare TEG ne lindje te Tiranes, 4 km nga Qendra e Tiranes dhe Qendra Tregtare Univers, QTU Autostrada Tirane -Durres, km 6
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042380002
 • Mobile: 066

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 29-07-2020 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sanitare
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group eshte nje nder grupet private investuese me te medha ne Shqiperi dhe rajon, i pranishem me aktivitete per zhvillimin e pasurive te paluajtshme, shitjet me pakice, ofrimin e sherbimeve dhe manaxhimin e hapesirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi per konsumatoret. Kid Zone shpk eshte pjese e Balfin Group i specializuar ne shitje me pakice ku tregton ne ambientet e tij artikuj te ndryshem per femije si lodra, dhurata, libra, kancelari, veshje dhe aksesore te shumellojshem per shtepine tuaj.
Pozicioni: Sanitare
Departmenti: Operacional
Vendodhja:  VLORE

PERMBLEDHJE E POZICIONIT:
Nje Sanitare shte pergjegjes per ruajtjen, pastertine dhe higjenen ne ambjentin e dyqaneve dhe ambjenteve te tjera te perfshira ne dyqan. Ajo kryen pastrimin dhe desifektimin e ambjenteve, miremban dhe monitoron materialet e pastrimit sipas standarteve ligjore dhe procedurave te brendshme te kompanise, duke siguruar nje ambjent te pershtatshem per te punuar dhe te pelqyeshem per klientin.

Detyrat

 • Mban paster dhe te rregullt te gjitha ambjentin e dyqaneve dhe te zyrave bazuar ne nje pune aktive gjate turnit;
 • Zbaton ne kohe skedulen ditore qe pregatitet nga menaxhimi i dyqanit ku perfshihet pastrimi i rafteve dhe ekspozitoreve dhe ambjenteve te shkelura ne menyre te vazhdueshme.
 • Mban ritem gjate punes ne menyre qe te realizohet i gjithe pastrimi i dyqanit brenda turnit;
 • Monitoron vazhdimisht materialet e pastrimit dhe higjenes, sigurohet qe konsumi i tyre te behet pa shperdorime dhe ben porosi ne baze periodike per materialet qe i duhen;
 • Bashkepunon ne menyre te vazhdueshme me merchandiserin dhe supervizorin ne menyre qe skedulimi i dites te jete sa me efikas;
 • Ne rast te kerkesave nga klienti, e drejton ate ne nje nga punonjesit e departamentit perkates per nje sherbim me te mire dhe cilesor;
 • Respekton rregulloren e brendshme te kompanise, kujdeset per kodin e veshjes dhe sjelljes ne pune.

Kualifikimet

 • Arsim i mesem
 • Te pakten dy vite pervoje
 • Njohuri mbi materialet e pastrimit

AFTESI:

 • Aftesi per te punuar me te gjitha mjetet e punes te nevojshme per operimin efikas ne pozicionin perkates;
 • Aftesi te shkelqyera komunikimi dhe pune ne grup;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Menyra e aplikimit*: Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem te dergoni CV-ne ne adresen elektronike [email protected]

*Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per "Mbrojtjen e te Dhenave Personale".
SHENIM: Ky pershkrim i pozicionit nuk eshte gjitheperfshires. Punonjesit mund te kryejne te tjera detyra ne lidhje me kete pozicion per sa kohe ato plotesojne nevojat e organizates.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".