Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 66705 Sanitare

Sanitare
Tirane, Shqipëri 10-06-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sanitare
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kërkohet punonjëse pastrimi.

  • Preferohen zonja me eksperiencë të mëparshme pune në fushën e pastrimit. Përbën avantazh në fushën e hotelerisë.
  • Të jenë të afta të kryejnë detyrat që u caktohen në kohë;
  • Të jenë korrekte dhe të motivuara për punën;
  • Të besueshme dhe me etikë pune;
  • Fleksibël në orare;
  • Paga shumë e kënaqshme;
  • Mosha nën 50 vjeç.

Personat e interesuar për këtë vend vakant janë të lutur të kontakojnë në numrin e mëposhtëm të telefonit: 069 990 0000

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne adresen email: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ColService Albania

Misioni yne eshte permiresimi i jetes se njerezve duke e bere mjedisin e punes dhe te jetes, te shendetshem, te rehatshem, te kendshem dhe te sigurte, Kompania "ColServiceAlbania” është e licencuar në ofrimin e shërbimeve të DEZINFEKTIMIT, DEZINSEKTIMIT dhe DERATIZIMIT – DDD. Shërbimi i Dezinfektimit bazohen ne parandalimin, asgjesimin dhe perhapjen e paraziteve te demshem per shendetin. Dezinsektimi ka si qellim parandalimi...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë