Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 58015 Sanitare

Sanitare
Tirane, Shqipëri 11-10-2021 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sanitare
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Xheko Imperial eshte ne kerkim te nje Sanitare Hoteli

Qellimi i vendit te punes: Sanitarja kryen pastrimin e ambjenteve te punes dhe kujdeset per higjenen e tyre qe te jete ne standarte maksimale. 

Detyrat

  • Te realizoje me perpikmeri detyrat qe i ngarkohen.
  • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe të jetë korrekte.
  • Te jete e motivuar ne realizimin e kerkesave te punes.
  • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.

Kualifikimet

  • Preferohet te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion.
  • Te karakterizohet nga korrektesia.
  • Te jete e komunikueshme me klientet dhe koleget.

Shënime


Ju lutem dergoni CV tuaj tek : [email protected] 

Mund te dergoni dhe cv tuaj  me what's up +355 68 202 9777 dhe mund te paraqiteni tek Recepsioni me CV tuaj.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Xheko Imperial

The Xheko Imperial Hotel is located in the center of city, in an ideal location on “Ibrahim Rugova” street, just behind the Albanian Presidency and close to the National Park of Tirana.The history of the Xheko Imperial Hotel began with two brothers, Agron and Albert Xheko, each who had more than 30 years experience in hospitality industry, specializing in hotel and cuisine.In 1977, Agron started as a cook at the Dajti Hotel and gra...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto Xheko Imperial në WhatsApp Punët aktive të kompanisë