Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Savage

SAVAGE BOUTIQUE
"Ismail Qemali" Street, building no.18, Floor -1
Tirana, ALBANIA
Press & Orders:
+355 699421358 | +355 44310656
[email protected]

Products:

Couture, haute couture, hand-made , leather, FUR. women wear

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Ismail Qemali" Street, building no.18, Floor -1, Tirana, ALBANIA
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 44310656
  • Mobile: 0699421358

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 56236 Sanitare

Tjeter
Tirane, Shqipëri 16-08-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e pjesshme
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Savage kerkon te punesoje sanitare me eksperience pune.

Kualifikimet

- Te jete korrekte dhe transparente ne pune.
- Te jete e qete dhe punetore.
- Paga e kenaqshme.

Shënime


Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit. 0692230227.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".