Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
METANI shpk

Kompania Metani e pajisur me liçensë lëshuar nga QKL, me miratimin e Ministrisë së Shëndetësisë, është e specializuar në ofrimin e shërbimit të dezinfektimit, dezinsektimit, deratizimit të ambienteve publike dhe private në territorin e Republikes se Shqipërisë dhe Kosovës. Metani sh.p.k është pjesë e Metani Group dhe rrjetit farmaceutik Milifar, i cili ka një eksperiencë 20 vjeçare në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Mal të Zi në...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga "Xhorxhi Martini", godina numër 33, pallati i ri 9 kate, kati i pare
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-08-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria METANI e specializuar ne Ofrimin e sherbimit te DDD dhe Pastrimit kerkon te punesoje punonjese Sanitare prane shoqerise ne te gjithe territorin e Shqiperise. Me page shume konkuruese.
Telefon  +355 69 290 7635

Detyrat

Kerkesat e Punes:

  • Duhet te kryeje me rigorozitet sherbimin e pastrimit.
  • Te kujdeset duke minimizuar shperdormin e materjaleve te pastrimit dhe detergjentet.
  • Te zbatoj orarin e punes me rigorozitet.

Kualifikimet

Kriteret: Preferohen Sanitare me Eksperience  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".