Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 16-12-2021 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Telegrafi.com si portali më i madh në territoret shqipfolëse, po kërkon  anëtarë të ri të ekipit në zyrën në Tiranë.  

Ne jemi duke kërkuar Salesperson  të cilët nga kryeqyteti i Shqipërisë do t'i mbajnë të informuar lexuesit aktualë mbi ndodhitë vendore, e gjithashtu do të përkujdesen për rritjen e kësaj audience teksa bizneseve ua ofrojnë produktet e Telegrafi.com në mënyrë që t'iu ndihmojnë të rriten e të zhvillohen.

Detyrat

 • Promovon produktet e kompanisë, krijon shitje për këto produkte dhe bën përpilimin e ofertave duke iu përshtatur kërkesave të klientëve
 • Mban kontakte të vazhdueshme me klientët në lidhje me kërkesat e tyre
 • Përfaqëson denjësisht kompaninë dhe vlerat e saj
 • Analiza e tregut dhe identifikimi i klientëve potencialë në bashkëpunim me strukturat e tjera për realizimin e shitjeve
 • Përgjegjës për rritjen dhe zhvillimin e portfolios se klientëve
 • Të krijoj relacione me klientë të rinj nga vizitat ne terren

Kualifikimet

 • Aftësi të shkëlqyera të komunikimit, organizimit, prezantimit dhe negocimit
 • Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur apo në grup
 • Njohuri në fushën e marketingut digjital
 • Të ketë më shumë se një (1) vit përvojë pune
 • Të ketë patent shofer kategoria B

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit duhet të dërgojnë CV dhe letër motivuese përmes e-mailit  [email protected]

Kandidatët e përzgjedhur ftohen në intervistë.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Telegrafi

Telegrafi.com  portali më i madh në territoret shqipfolëse.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë