Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-10-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni: Sales Specialist          
Sektori: Shitje
Vendndodhja: Tiranë

Baboon është në kërkim të personave energjik të cilët duan të bëhen pjesë e skuadrës së shitjeve. 

Detyrat

• Prezanton, promovon dhe bind përmes argumentave bizneset potenciale.
• Mirëmban marrëdhëniet me restorantet dhe klientët ekzistues.
• Kryen analiza dhe raporte dhe targeton klientët e rinj.
• Informon klientët e rinj mbi Aplikacionin, shërbimet dhe sesi të bashkëpunojnë me ne.
• Mban kontakte pune me bizneset dhe klientët, realizon takime fizike, kontakton me ta përmes rrjeteve sociale dhe formave të tjera të mundshme si takime fizike.
• Sigurohet që klientet partnere të respektojnë gjithmonë standartet e punës.
• Transmeton çdo problem te eprorët.

Kualifikimet

• Eksperienca të mëparshme pune  si përfaqësues\e shitjesh, të paktën një vit.
• Aftësi të shkëlqyera komunikimi.
• Zotërimi i gjuhëve të huaja, (kryesisht anglisht dhe italisht).
• Njohuri per restorantet përbën avantazh.
• Shkathtësi dhe aftësi në prezantim.
• Të jetë i/e disponueshme të punojë në terren.

Kualifikimi i kërkuar:
• Diplomë Bachelor (në fusha si: Administrim Biznesi, Gazetari, Psikologji, apo Marketing).
• Të jeni të vëmendshëm dhe detajist.
• Aftësi për të mësuar shpejt/ intuitë dhe aftësi në të kuptuar.
• Durim dhe ruajtje e qetësisë.
• Të jeni në gjendje të bëni disa task njëkohësisht, të dini të menaxhoni kohën duke prioritizuar çështjet me përparësi në momente të caktuara.
• Cilësi të qëndrueshme interpersonale/ të jeni të aftë për të punuar në grup (me njerëz të tjerë)/ aftësi bashkëvepruese.
• Eksperienca të mëparshme në fushën e-commerce janë ndihmesë shumë e madhe (psh fedex, dhl, lufthansa airlines, apple support).

Kushtet e Punës
• Puna është full time job.
• 2 ditë pushimi në jave.
• Nje vakt ushqimi të përfshirë nga kompania.
• Transport të perfshire për motive pune.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar ju lutemi të dërgoni CV tuaj të përditësuar, duke specifikuar pozicionin për të cilin po aplikoni në adresën e email-it [email protected]
Nëse njihni dikë që do ishte kandidati/ja e duhur për këtë pozicion pune, dërgojani këtë njoftim. Baboon ju mirëpret.
Vetëm kandidatet e përzgjedhur do të kontaktohen. Ju informojmë se të dhënat tuaja do trajtohen në kofidencialitet të plotë në përputhje me ligjin Nr. 9887, “PËR MBROJTJEN E TË DHËNAVE PERSONALE”.

Baboon Food Delivery

Baboon Food Delivery

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".