Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 29-09-2021 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-09-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Sales Representative for pharmacies

 

Kualifikimet

Education: University degree in Business Administration, Marketing, Economics  

Experience:Minimum 2 years sales experience and willingness to work in a sales environment

Languages: Excellent English communication skills (written and oral)  

Traveling:Traveling on a constant base in Tirana and Albanian province

Driver's license: Minimum 2 years' experience

Software skills:  Excellent knowledge of Excel, Word, Power Point

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Title:  Sales Rep for pharmacies Job interview, training and all communication will take place in English.

For you CV, please, send it to: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


MedCare International Shpk

MedCare International Shpk eshte kompani e cila merret me Importimin, eksportimin, blerjen, shitjen, distribuimin dhe shperndarjen e mallrave te ndryshme farmaceutike e medicinale, kozmetike, suplemente ushqimore, ngritjen per vete dhe per te trete te dyqaneve(farmaci), pika te shitjes se ketyre mallrave. Konsulenca dhe keshillime mjekesore.Botime te ndryshme shkencore, manuale, keshilla, fletepalosje etj, ne fushen farmaceutike. I...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Isuf Elezi Str., Selite, 1001, Tirana, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0699424150

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë