Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-07-2022 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shites
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania TopDistribution shpk operon prej 10 vitesh në fushën e distribucionit me shumicë të produkteve ushqimorë dhe jo ushqimore.
• Distributor ekskluziv per brandet ; Croco,Chips Way, Selpak , Aristea, Kotanyi , Spontex, Alufix, Uni, , Iskon,Milka snack,Avramidis  etj.Sales Representative
per zonen e Tiranes 

Objektivi kryesor i kompanisë, është të krijojë një rrjet shitjesh të specializuar dhe të strukturuar në mënyrë profesionale për tregëtimin dhe shitjen e produkteve ekskluzive të një cilësie superiore për tregun shqiptar në sektorin ushqimor dhe jo ushqimore. Kompania kërkon të punësojë në pozicionin e Sales Representative një vajzë ose një djalë për qytetin e Tiranës.
•    Qëllimi i Pozicionit: Shërbimi cilësor ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve të rinj, duke synuar rritjen e shitjeve ne zonat përkatëse.  

Ofrohet:

  • Pagesa: Është motivuese dhe dinamike në varësi të rezultateve të arritura.
  • Page baze atraktive, plus % mujore mbi xhiron ( aplikohet pas 3 muajve te pare te proves) sikunder dhe perfiton bonuse te ndryshme 3 mujore kundrejt objektivave specifike .

Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë: 
• Mirëmban rrjetin e klientëve ekzistues dhe identifikon klientë të rinj potencial.
• Prezanton në mënyrë profesionale produktet, të cilat trajtohen me shumicë, tek klientët e zonës që mbulon.
• Punon ngushtesisht me drejtorin e shitjeve ne perpilimin e kushteve dhe kontratave te shitjes me klientet qe mbulon.
• Eshte pjese e negocimit direkt me klientet , bashke me superiorin e tij.
• Eshte pergjegjes per rezultatin e shitjeve ne cdo account qe mbulon.
• Identifikon nevojat ë klientëve dhe jep propozime për përmbushjen e nevojave të klientit.
• Realizon shitje nga gjithë gama e produkteve pjesë e katalogut të shumicës.
• Ofron shërbim ndaj klientëve, si para, po ashtu dhe pas shitjes.
• Monitoron procesin e porosive dhe bashkëpunon ngushtë më gjithë departamentet përgjegjëse deri ne mbërritjen e tyre tek klienti.
• Zbaton dhe respekton procedurat në fuqi dhe rregulloren e brendshme të kompanisë.
• Raporton me shkrim tek manaxheri i shitjeve mbi ecurinë e punës dhe problematikat e hasur.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:

  • Edukimi: Arsimi i lartë do të përbënte avantazh, preferohet Profili Ekonomik ose Shkenca Sociale.
  • Mosha: Nga 22 deri 40 vjec.
  • Eksperiencë pune: Minimalisht 2 vjet eksperiencë pune në kompani të ngjashme distribucioni ushqimore dhe joushqimore.

Aftësitë:

• Aftësi shumë të mira komunikuese.
• Aftësi shumë të mira prezantuese.
• Aftësi shumë të mira nëgociuese.
• Aftësi analizuesë.
• Aftësi shumë të mira për të punuar në grup.
• Njohuri të mira të gjuhës angleze ose italiane.
• Njohuri shumë të mira të paketes Microsoft Office.
• Të disponojë patentë automjeti të klasit B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar jane te lutur te dergojne CV ne e tyre ne adresen e email: [email protected]

Cel.: 0689072020 / 0689042024


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


TOP DISTRIBUTION

Kompania jone eshte nje kompani e re dhe me ‘Know How-n’ e duhur per distribucionin e produkteve ushqimore. Objektivi kryesor i kompanise, është të krijojë një rrjet shitjesh të specializuar dhe të strukturuar ne menyrë profesionale për tregëtimin dhe shitjen e produkteve ekskluzive dhe te vecanta per tregun shqiptar ne sektorin ushqimor.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane - Durres, Km 11, Berxulle, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 45 03 877
  • Mobile: +355 68 907 2020

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë