Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-10-2022 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2022
Data e fillimit të punës
07-11-2022

Përshkrimi

Description

Your job as Sales performance and commission analyst enables Vodafone Albania to maximize sales efficiency. Utilizing your knowledge and superior skills on management information systems and data flows you will track and report sales channels performance being the main KPI of commercial strategy execution. Proposition of way to improve performance and targeting will maximize capitalization of future deal opportunities. 
 

Job Responsibility

Key accountabilities and decision ownership: 
•    Report on the periodical achievements for managers and reps across all relevant stakeholders 
•    Closely work with account managers supporting them on understanding their individual performance, gaps, and opportunities versus personal targets
•    Design improved reports and dashboards to maximize performance information distribution across channels.
•    Propose and design data gathering processes and tools for prospect customers
•    Prepare ad-hoc analytical reports as required.
•    Proactively recommend areas for improvement & growth
•    Propose targeting and commission schemas for VBU channels

Core competencies, knowledge and experience:
•    Excellent numeric and analytical skills
•    Expert in Microsoft Excel
•    Strong communication and interpersonal skills
•    Team work and collaboration skills
•    High energy and with a can-do attitude

Must have technical / professional qualifications: 
•    University degree, preferably in Finance or Information Technologies.

Shenim: Te interesuarit duhet te aplikojne duke derguar CV dhe duke percaktuar pozicionin per te cilin aplikojne ne adresen e email: [email protected] ose ne linkun me poshte:

Link: https://opportunities.vodafone.com/job-invite/198307/                           

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
VODAFONE ALBANIA

Vodafone Albania Sh.A.është pjesë e Vodafone Group Plc - kompani lider në botë në fushën e komunikimeve elektronike.Marka Vodafone renditet si marka e shtatë më e vlerësuar në botë. Vodafone është i pranishëm në më shumë se 30 vende të botës dhe është partner me rrjete të tjera në mbi 40 vende.

Vodafone u prezantua në tregun shqiptar në Gusht 2001 përmes një procesi nga më të shpejtët në botë për instalimin e rrjetit mbësh...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".