Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Spectrum Sh.p.k

SPECTRUM SHPK eshte nje shoqeri lider ne fushen e tregtimit dhe instalimit te pajisjeve elektronike audio, video si dhe produkteve te tjere elektronike. Shoqeria eshte Distributor Zyrtar per Shqiperine dhe Kosoven i brandeve me te njohura perendimore ne fushen e Audios, Ndricimit dhe Elektronikes si: HARMAN GROUP, JBL, HARMAN KARDON, Biamp / APART, YAMAHA AV, ARMOUR HOME, MONITOR AUDIO, KLIPSCH, BEGLEC GROUP, TnB, OPTOMA etj. Klie...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 51776 Sales Manager

Tjeter
Tirane, Shqipëri 27-02-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria ka nevoje per SALES MANAGER per Show Room e saj ne Sheshin Wilson i cili (ose e cila) te kete eksperience ne fushen e Shitjeve / Marketingut dhe te kete cilesite e meposhtme:   

Kualifikimet

  • Te kete minimumi 3 vjet eksperience ne fushen e Shitjeve ose Marketingut
  • Te kete prirje per Shitjet dhe ta kete pasion Shitjen e Produkteve Luxury Audio & Electronics
  • Te jete i (e) Organizuar dhe i (e) Vetemotivuar dhe te kete Energji Positive
  • Te dije Anglisht ne nivelin mbi mesatar ne te folur dhe me shkrim
  • Te kete diplome Universiteti dhe trajnime ne fushen e Shitjeve
  • Te kete patente te klasit B dhe te mund te leviz lirshem me makinen e punes

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shoqeria ofron nje ambjent cilesor pune, trajnime si  dhe nje pakete konkuruese shperblimi dhe bonusi sipas eksperiences, aftesive dhe rezultateve te kandidatit.

 
Te interesuarit mund te dergojne nje CV (me foto) ne adresen e emailit: [email protected] deri ne daten 27 Shkurt 2021.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".