Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 28-10-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 Tronix.al kerkon te punesoje; Sales and Marketing Manager

Kualifikimet

Kërkesat:

  • Të ketë përfunduar arsimin e lartë;
  • Të ketë te pakten 2 vite eksperiencë;
  • Mosha mbi 25 vjeç;
  • Të ketë njohuri në përdorimin e programeve bazë të kompjuterit si dhe rrjeteve sociale;
  • Të ketë aftësi të mira koordinuese dhe të punuarit në grup;
  • Të jetë komunikueshëm dhe fleksibël ne orarin e punes;
  • Të ketë deshire per te punuar dhe mesuar. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar janë të mirëpritur të dërgojnë CV-të e tyre në adresën [email protected]

Ose mund te dergojne CV-te e tyre ne numrin;+355 69 203 1512

Adresa : Kompleksi Delijorgji, Rruga E Kavajes, Tirane


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Tronix Sh.P.K

Tronix është një kompani shqiptare që merret  import-eksport produktesh te ndryshme dhe marketing.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto Tronix Sh.P.K në WhatsApp Punët aktive të kompanisë