Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 59189 Sales Analyst

Tjeter
Tirane, Shqipëri 10-11-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-11-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Eurolab Internacional Grup, exclusive importer and distributor of international Premium Brands, because of expanding its activity is looking to hire:  Sales Analyst  

Detyrat

Key Accountabilities

  • Performs detailed sales analyses, sales performance.
  • Prepares sales forecasts based on market assessments and statistics performed Collaborates with sales department to ensure the integrity of the data in  electronic system.
  • Performs complex analysis and solves problems.
  • Realizes implementations in the system.
  • Compiles / submits reports and statistics according to the requirements / needs of company executives and departments.
  • Records and analyzes data to support management decisions.    

Kualifikimet

Knowledge And Experience Required

  • University degree in Economics or related files.
  • At least 3 years work experience in similar roles, advantage experience in FMCG Technical skills in using financial software.
  • Very good knowledge of English.
  • Advance Knowledge of MS Office/Excel 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

You can apply for this opportunity by sending  you application at [email protected], specifying the job title you are applying. 
Only the shortlisted candidates will be contacted for the next phases of recruitment process.  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Eurolab Internacional Grup

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP (EIG) daton origjinën e saj në vitin 1995. Fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (DSD), duke u përqëndruar në kanalet On / Off Trade. EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk mbulon tregtine dhe distribucionin ne 8 shtete ne Rajonin e Ballkanit Perendimore, Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Ma...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë