Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86394

Saldator/Ndihmes Saldator

Tirane, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Saldator

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-03-2024

---

---


Përshkrimi

I.D.L Construction kerkon te punesoje : Saldator/Ndihmes Saldator

  • Te saldoje sipas procedurave te percaktuara nga kompania
  • Me eskperience;
  • Orari 7:30 - 16:00;
  • Kushte te mira pune;
  • Pagese e kenaqshme;

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : +355 68 689 2660

Adresa: Prane TEG, Lunder


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
I.D.L Construction

Shoqëria ka si objekt të veprimtarisë së saj: Punime te ndryshme hekuri, prerje, perpunime, zinkime, saldime te seksioneve te çelikut dhe llamarinave prej celiku ne forma dhe dimensione te ndryshme. Pergatitje dhe montime te konstruksioneve metalike. Tregtim me shumice dhe pakice, te materialeve te çelikut, mallrave dhe materialeve te ndryshme, aksesore, te profileve dhe seksioneve te ndryshme metalike, tuba, llamarine, materiale inoksi, dyer e dritare metalike, etj