Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 60415 Saldator

Saldator
Durres, Shqipëri 14-12-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Saldator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
70000 ALL
Data e përfundimit
14-12-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
5

Përshkrimi

Art Inox shpk, Durrës,

Kompania Art Inox Albania shpk e specializuar në prodhimin e produkteve mekanike për industrinë e tregut vendas dhe më tej:

Kërkon të punësojë Saldator me kohë të plotë, preferohet mosha 20 deri ne 45 vjec.

 • Paga e ofruar është e kënaqshme,
 • Kushtet e punës tepër të volitshme.

Detyrat

 • Të njohë mirë procesin e saldimit;
 • Të njohë vizatimin teknik;
 • Të jetë korrekt me orarin e punës;
 • Të jetë i përkushtuar në punën e tij ;
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese.

Kualifikimet

 • Arsim i mesëm i pergjithshëm / profesional
 • Leje për drejtim automjeti, kategoria B

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV në adresën e-mail: [email protected] ose të kontaktojnë në numrin tonë celular: +355695205320

Orari i punës 07:00-15:30 nga e Hëna-Premte dhe te Shtunave nga ora 07:00-12:00 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Art Inox Albania shpk

E themeluar në vitin 2012, Art Inox Albania është kompani lider në tregun Shqiptar dhe jo vetëm, në fushën e prodhimit të strukturave metalike, saldimit dhe asemblimit. Ndërmarrja jonë është specializuar kryesisht në prodhimin e produkteve për industrinë e lehtë dhe të mesme në sektore të ndryshëm të industrisë.
Eks...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Xhafzotaj
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355677136148

Profili i Kompanisë Kontakto Art Inox Albania shpk në WhatsApp Punët aktive të kompanisë