Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86205

Rekrutues/e

Tirane, Shqipëri 04-03-2024 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Rekrutues

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

04-03-2024

---

---


Përshkrimi

Posizione Aperta: Recruiter

Siamo alla ricerca di un Recruiter dinamico e motivato per unirsi al nostro gruppo. Se hai una passione per la ricerca di talenti, un'ottima capacità di comunicazione e la capacità di gestire il processo di selezione, potresti essere la persona che stiamo cercando.


Detyrat

 • Identificare e reclutare candidati qualificati attraverso diverse fonti.
 • Condurre interviste preliminari e valutare le competenze dei candidati.
 • Collaborare con i dipartimenti per comprendere le esigenze di reclutamento.
 • Coordinare e partecipare a eventi di assunzione e fiere del lavoro.
 • Mantenere un rapporto positivo con i candidati durante tutto il processo di selezione.

Kualifikimet

 • Esperienza come Recruiter o in un ruolo simile.
 • Eccellenti capacità di comunicazione e relazionali.
 • Conoscenza approfondita delle tecniche di ricerca di talenti.
 • Capacità di valutare e identificare competenze specifiche.
 • Familiarità con gli strumenti di gestione del reclutamento.
 • Buona conoscenza della lingua italiana.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Invia il tuo curriculum e una lettera di presentazione a [email protected] indicando l'oggetto "Candidatura Recruiter - [Il tuo Nome]".

Siamo entusiasti di accogliere nuovi membri nel nostro team dedicato al successo comune.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
F2A Tirana Branch

F2a Tirana Branch eshte degë e F2A Srl me qendër në Milano e cila prej 60 vitesh ofron sherbime administrative dhe kontabiliteti për klientë italianë, me një gamë të gjërë sherbimesh, aftësish dhe ekspertësh që arrijnë të menaxhojnë cdo proces në mënyrë tepër profesionale.


INFORMACIONE KONTAKTI