Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74257

Recepsioniste

Tirane, Shqipëri 22-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Recepsionist

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-02-2023

---

---


Përshkrimi

Latitude, një kompani ndërkombetare e cila gërsheton argetimin me një stil jete të shendetshëm me baze ne Australi, vjen për herë të parë në Europe pikërisht në Tiranë. Kompania Latitude operon prej shumë vitesh në tregun ndërkombetar me një standart tepër të larte shërbimi.
Jemi në kerkim të individëve energjike dhe pasionante që kanë ambicie për të arritur më shumë. Pervecse pages së kënaqshme Latitude ofron një ambient pune professional ku dhe argetimi nuk mungon. 

Recepsioniste


Detyrat

 • T'i pergjigjet kerkesave te klienteve per sherbime te ndryshme
.
 • Te beje koordinimin e kerkesave nga ana e klienteve.
 • Te jete  e afte per shprendarjen e informacionit sipas departamenteve perkatese
I sherben vizitoreve, klienteve, duke treguar nje standart te larte sherbimi ndaj klientit ne cdo kohe.

 • U pergjigjet telefonatave, i transferon ato, merr dhe dergon e-maile.

Kualifikimet

 • Te zoteroje gjuhen angleze.
 • Njohuri ne Paketen Microsoft Office (shtypje ne tastiere, perpilim tabelash etj.).
 • Aftesi te mira komunikimi si direkte ashtu dhe me telefon me klientet, vizitoret, manaxherin dhe stafin.
 • E afte te punoj ne skuader por edhe ne menyre individuale.
 • E afte te koordinoj dhe balancoj punen.
 • Fokusim ndaj sherbimit te klientit.
 • Te kete eksperience pune te ngjashme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Nëse mendoni se jeni ju personi i duhur, ju lutem aplikoni ne adresen e e-mail-it [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
LATITUDE

Latitude, një kompani ndërkombetare e cila gërsheton argetimin me një stil jete të shendetshëm me baze ne Australi, vjen për herë të parë në Europe pikërisht në Tiranë.

Kompania Latitude operon prej shumë vitesh në tregun ndërkombetar me një standart tepër të larte shërbimi. J