Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74201

Recepsioniste

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Recepsionist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

Klinika Dermolife në kuadër tē zgjerimit të aktivitetit të saj kërkon të punësojë një Recepsioniste(Femer). Në këtë pozicion, ju do të jeni përgjegjës për sjelljen dhe menaxhimin e klientëve, menaxhimin e rezervimeve dhe anullimeve në mënyrën më efektive dhe detyra të tjera të cilat do të trajtohen si më poshtë.


Detyrat

 • Realizon në mënyrën e duhur dhe efikase proçesin e kryerjes së telefonatave drejtuar klientëve për dhënien e informacionit në lidhje me shërbimet që ofron klinika;
 • Realizon proçesin e informimit të vizitorëve në lidhje me shërbimet e klinikës, fasiliteteve dhe orareve të operimit të klinikës;
 • Njihet me sistemet e menaxhimit të klinikës;
 • Kryen rezervimet në përputhje me proçedurat standarde të operimit;
 • Komunikon dhe bashkëpunon me Departamentin e Marketingut;
 • Mirëmban skedarët dhe raportet sipas kërkesave specifike;
 • Kujdeset që të regjistrojë saktësisht të gjitha rezervimet, paketat dhe zbritjet speciale;
 • Menaxhon dhe dërgon konfirmimet sipas kërkesave të klientëve;
 • Kupton dhe aplikon politikën e klinikës për rezervimet e garantuara dhe ato rezervime në të cilat klienti nuk paraqitet në klinikë.

Kualifikimet

Kërkesat (Aftësitë kryesore)

 • Të jetë njohës i mirë i gjuhës ITALIANE;
 • Të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi;
 • Të ketë aftësi të shkëlqyera për zgjidhjen e problemeve;
 • Kandidati duhet të jetë i vëmendshëm ndaj detajeve;
 • Të ketë përvojë në trajtimin e çështjeve të shërbimit ndaj klientit dhe të jetë bashkëpunues;
 • Të jetë fleksibël për t'iu përshtatur situatave të ndryshme në punë;
 • Të ketë aftësi të forta kompjuterike me njohuri të programeve të Microsoft Office;
 • Të ketë njohuri të shkëlqyera të gjuhës italiane, gjuhët e tjera konsiderohen avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë mundësi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj në [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Poliklinika Dermolife

Klinika Dermolife, ka filluar aktivitetin e saj me 5 Dhjetor 2002. Kjo klinike eshte pioneria e pare e cila punoi dhe reklamoi Dermo-Estwtiken bashkekohore dhe ate perendimore ne Shqiperi. Prej vitesh tashme, ne Dermolife zhvillohen me sukses trajtime estetike, kirurgji plasike dhe rikonstruktive me nje staf mjekesor te kualifikuar italo-shqiptar. 

Departamenti i kirurgjise se pergjithshme dhe kirurgjia bariatrike ne Dermolife jane gjithashtu dy sektore ku punohet me shume perkushtim, rigorozitet dhe inovacion, per te arritur persosmerine ne cdo aspekt. Ne kliniken Dermolife ne mbeshtesim aspiraten tuaj! Jeni ju ata qe arrini qellimin.


INFORMACIONE KONTAKTI