Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-07-2022 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Elisa Hotel By Melia, pjese e rrjetit prestigjoz spanjoll ''Melia'' tashme vjen edhe ne zemer te Tiranes. Duke qene nje nga hotelet me te reja ne qytet po formojme skuadren me te cilen do te operojeme.

Pozicioni i punes: Recepsionist

Detyrat

Detyrat Kryesore:

  • Kryen check in dhe check out te klienteve te hotelit bazuar ne procedurat e hotelit.
  • Realizon shitje te dhomave dhe sherbimeve te tjera te hotelit per klientet ''walk in''.
  • Ben pasqyrimin ne sistemin e rezervimit te check in dhe check out sipas procedures.
  • Merr pagesen nga klienti.
  • Degjon dhe komunikon ne menyre te sjellshem me klientin ne lidhje me kerkesa apo shqetesime qe klienti mund te kete dhe i adreson keto tek stafi perkates per zgjidhje.
  • Komunikon ne menyre te vazhdueshme me departamentet e tjera ne lidhje me cdo tematike qe ka te beje me sherbimin ndaj klientit.

Kualifikimet

  • Ekperienca te meparshme ne pozicion te ngjashem.
  • Zoterim i gjuhes angleze.
  • Njohes i programeve te rezervimit (Opera perben avantazh).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar ne lidhje me pozcionin vakant te punes:

Email: [email protected]

Cel: 0693455917


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Elisa Hotel By Melia

Elisa Hotel By Melia

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë