Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 03-02-2022 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-02-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Moncafe Boutique Hotel & Spa” kerkon te punesoje Recepsionist/e me kohe te plote.

 

 

Detyrat

 • Te pergjigjet ndaj kerkesave te klienteve per sherbimet e lidhura me funksionin e subjektit.
 • Te kete aftesi te menaxhimit te situatave me fluks te larte pune, kur kerkohet  shprendarje e informacionit ne sherbimeve perkatese perkatese, duke treguar nje standart te larte sherbimi ndaj klienteve te Hotelit, Spa dhe Barit ne cdo kohe.
 • Te arrije te menaxhoje kerkesat qe vijne nepermjet rrjeteve sociale (email, website, facebook, Instagram).
 • Te jete i/e gatshme per tu pershtatur me 3 turnet sipas specifikave.

 

 

Kualifikimet

Kanditati duhet të plotesoje karakteristikat e mëposhtme:

 • Te kete experience pune ne Recepsion;
 • Te zoteroje aftesia shume te mira te te punuarit me programet e Hotelerise, me rrjetet sociale dhe me pakten “Office”;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese dhe organizuese ;
 • Njohuri të shkëlqyera të gjuhës Angleze dhe Italiane ;
 • Aftesi shume të mira promovuese.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


IINDRIT SH.P.K.

- Tregti me shumice te artikujve te ndryshem industriale dhe
ushqimore.

- Aktivitet ne fushen e hoteleri- turizmit, hapja dhe
manaxhimi i hoteleve, godinave dhe ambjenteve ne te cilat
ushtrohet aktivitet hotelier.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Bernoca, Lunder, Farke, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0692023004
 • Mobile: 0697046087

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë