Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 15-12-2021 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Recepsioniste

www.kraco.al

Detyrat

  • Koordinon aktivitetet e recepsionit me përfundimin e detyrave të caktuara me saktësi.
  • Merr /transferon/ bën telefonata dhe siguron që lidhja është bërë.
  • Organizon dhe ruan korrespondencat e mara dhe asaj të dërguar.
  • Mirëpret dhe akomodon vizitorët e kompanisë dhe informon personat përkatës për ardhjen e tyre.
  • Merr mesazhet e detajuara nga thirrjet telefonike dhe sigurohet që i jepet stafit saktë dhe në kohë.  

Kualifikimet

  • Të ketë mbaruar arsimin e lartë.
  • Të ketë eksperiencë në pozicione të ngjashme, sekretari, recepsion ose detyra administrative.
  • Të ketë aftësi shumë të mira në komunikimin duke perdorur etikën.
  • Të ketë njohuri të mira kompjuterike.
  • Të ketë njohuri të mira të gjuhës Italiane / Anglisht.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Afati i aplikimit deri me 15 Dhjetor 21

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email : [email protected]
Ju njoftojme se të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 percaktuar nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


KRACO

Çdo ditë universi i produkteve të kompanisë KRACO ofron 250.000 konsumime. KRACO është kompani prodhuese, lider në Shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta, përgatitjeve për pije të ftohta si edhe përgatitjeve për ëmbëlsira. Kompania KRACO filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë