Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
VELUR SPA

Velur spa&relax was opened as a business in April 2007 with a purpose over a hundred years tradition of body cleansing and mind regenerating to be welcomed even in Tirana, Albania As far as the tradition goes,relaxing and de-stressing starts from body detoxifying below the temperature 35-40 grade Celsius and is followed by a variety of body massages and treatments. With bio products and a full staff of professional people ,we gu...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga " Sami Frasheri ", Qendra Tregetare Metropol Tirane-Albania Shenim :PERBALL ME DREJTORINE E POLICISE ( VELURI DHE GYM & JUICE JANE BASHKE ) Shenim : I dergon Krisli si i ka afer me shpin
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 692032900

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-03-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Velur Spa kerkon te punesoje :

Recepsioniste

Kualifikimet

Kantidatja duhet te plotesoje kushtet si me poshte:

 • Te kete mbaruar arsimin e larte;
 • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze dhe Italiane;
 • Aftesi organizative;
 • Te jete bashkepunuese;
 • Te kete pergjegjesi ne detyrat qe i ngarkohen;
 • Fleksibilitet ne orare;
 • Eksperienca te meparshme ne marredhenie me kliente.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarat te dergojne CV e tyre ne [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".