Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ADRIA ENTERTAINMENT

ADRIA ENTERTAINMENT

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-04-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria "ADRIA ENTERTAINMENT" sh.a. kërkon tëpunësojë: Recepsioniste (Femër).

Ju ofrojmë mundësi shumë të mira për karrierën tuaj, kushte të mira pune dhe shpërblim të kënaqshëm, rregulla transparente, siguri në punë dhe natyrisht punësim të garantuar nga një kompani e fuqishme.

Vendndodhja: Tiranë

Kualifikimet

Kërkesat:

1) Mosha e preferuar nga 21 deri 35 vjeç;
2) Të ketë mbaruar arsimin e mesëm dhe profesional (Shkollë e Mesme HoteleriTurizëm ose Shkollë e Mesme Tregtare) ose kurse të formimit profesional në
profilet: recepsion ose sekretari;
3) Të ketë mbi 2 vjet eksperiencë punë në pozicione të ngjashme, si: recepsion,
sekretari dhe administrim zyre;
4) Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi me klientët dhe sjellje shumë të mirë në
përshtatje me ambientin e punës;
5) Të ketë njohuri shumë të mira të paketës "Office";
6) Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze;
7) Të jetë person reprezentativ

Shënime


Procedura e aplikimit: Për të aplikuar për këtë pozicion, jeni të lutur të dërgoni CV-në tuaj me subjekt "Recepsioniste" dhe me foto, nëpërmjet email-it në adresën:
[email protected]
* Do të kontaktohen vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë.
Adresa:
ADRIA ENTERTAINMENT sh.a.
Rruga "Abdi Toptani", tek Godina "Torre Drin", Kati Nr. 12, Apartamenti Nr. 122
Tel. 067 208 6699
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë