Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-10-2022 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2022
Data e fillimit të punës
01-10-2022

Përshkrimi

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel eshte pjese e Best Western International, Inc e cila eshte nje nga zinxhiret me te medha nderkombetare te hotelerise. Best Western International ka me shume se 4200 hotele ne mbare boten.

Ju ftojme dhe ju te beheni pjese e ketij grupi per te fituar nje eksperience te paharrueshme.

Kualifikimet

Kanditati duhet të plotesoje karakteristikat e mëposhtme:

 • Minimalisht 3 vjet përvojë pune në Reception
 • Aftësi të shkëlqyera të të punuarit në internet dhe MS Office packages
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese dhe organizuese
 • Njohuri të shkëlqyera të gjuhës Angleze dhe Italiane
 • Aftesi të mira promovuese

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shenim:

 • Paga e kenaqshme dhe ne baze te experiences
 • Kushte shume te mira pune
 • Transporti i perfshire
 • Nje vakt ushqimor I perfshire

 

Aplikimi: Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi,ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe dokumentet perkatese duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it: [email protected]

Kandidatët e përzgjedhur, të cilët plotesojnë kushtet e mësiperme, do të njoftohen për intervista të mëtejshme.

Adresa BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel Perballe Tirana Airport, Rinas

Tel: +355 44 500 515

Fax: +355 44 500 545

Web: arkhotel.al

Best Western Premier Ark Hotel, Rinas, Tirana, Albania

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel is the idyllic choice for those who travel for business or leisure purposes since its unique style, personalized services and strategic location in Tirana, always leave a long lasting positive impression to all our guests. Our brand new luxury and modern hotel in Tirana is among the top and largest in Albania and it is in position to deliver services at highest standards. The hotel is developed by “Sh...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Aeroport i Rinasit, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 044500515
 • Mobile: 0688030234

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".