Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Miamar

Miamar hotel is a luxurious beachfront hotel that seeks to redefine your holiday experience in Albania. Situated in the Livadhi beach, one of the most breath-taking beaches of the south Albanian coast, the hotel offers you modern architecture entwined with luxury bespoke interiors in harmony within a natural sanctuary.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Himare, Shqipëri 09-08-2021 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Miamar Hotel eshte ne kerkim te kandidateve te pershtatshem per pozicionin e Recepsionistit (M)

Detyrat

 • Pritja dhe akomodimi i klieneteve ne Hotel.
 • Pritja e telefonatave dhe dhenia e sakte e informacionit mbi hotelin dhe sherbimeve qe ofron.
 • Marrja e kerkesave per rezervime dhe hedhja e sakte e tyre ne sistem.
 • Kordinimi i punes me departamentet e tjera.
 • Ofrimi i asistences profesionale ndaj klieneteve, zgjidhja e problemeve ne bashkepunim me departamentet perkatese.
 • Raportim i sakte dhe periodik tek supervizoret.

Kualifikimet

 • Preferohen me eskperience 1 - 2 vjet pervoje pune ne Recepsion, marredheniet me klienetet ose te ngjashme me to.
 • Aftesi shume te mira komunikuese dhe organizative.
 • Aftesi shume te mira te te punuarit me internetin dhe paketes MS Office.
 • Njohuri shume te mira te gjuhes Angleze.
 • Aftesi shume te mira promovuese te hotelit dhe sherbimeve qe hoteli ofron.

Kandidateve te pershtatshem ju ofrojme:

 • Pagese dhe kushte financiare shume te mira.
 • Akomodim te marre persiper nga Hoteli shume prane.
 • Pakete ushqimore (mengjes, dreke, darke).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Vleresim te punes ne baze te performances. Per te aplikuar per kete pozicion pune dergoni nje CV tek organizata/kompania me email: [email protected] ose duke telefonuar ne 069 971 4014. 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".