Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78087

Recepsionist/e Dhermi

Vlore, Shqipëri 15-06-2023 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Recepsionist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

600 EURO

15-06-2023

---

---


Përshkrimi

Hotel Augustus ofron vend pune si Recepsionist/e ne Dhermi.


Detyrat

 • I shërben klientëve sipas kërkesave të tyre dhe sigurohet që klientët të marrin shërbimin maksimal.
 • Ndërton raporte të mira me të gjithë klientet për ti ndihmuar ata rreth kërkesave dhe ankesave.
 • Ndërmerr pergjegjesi per rezrvimet nepermjet email-it apo telefonatave.
 • Siguron që të gjitha rezervimet dhe anulimet janë përpunuar në mënyrë efikase.
 • Informon klientet për tarifat dhe shërbimet e hoteleve;
 • Merr persiper kryerjen e sukseshme te pagesave nga klientet.
 • Raporton cdo lloj incidenti , aktiviteti të perditshëm dhe cdo lloj raporti te kerkuar nga menaxheri.
 • Realizon regjistrimin Check in dhe Check Out.
 • Informon sanitaret kur dhomat janë liruar dhe janë gati për pastrim.

Kualifikimet

 • Me ose pa eksperience.
 • Mosha 20-38 vjec
 • Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese.
 • Njohuri të mira të paketës MS Office.
 • Njohuri bazike të gjuhës angleze (gjuhë të tjera përbëjnë avantazh);
 • Të karakterizohen nga pergjegjshmeria dhe korrektësia gjate orarit te punes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet:

 • Paga 600 Euro + siguracione
 • Kushte te mira pune.
 • Akomodim dhe ushqim i perfshire.
 • Periudha  e punes Maj 2023 - Shtator 2023

Ju lutem dergoni CV tuaj: [email protected] ose kontaktoni ne nr:0672872485


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Augustus Hotel

Augustus Hotel