Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

The Quotation Manager will be part of the QA Support Team but he/she will work in coordination
with Quotation Team in Italy.

He/she will work at Star Albania premises using dedicated tools (Confluence, GeSTAR, Transit,
CLM, Memsource, etc.), collaborating with the Quotation Managers. He/she will start from a
position of Quotation Assistant to become a Quotation Manager after a period of training.

Detyrat

Duties:

 • Quotation Managers will work in a dedicated software environment provided by STAR7
  and STAR7's partners.
 • Quotation Managers will follow the instructions given by the Quotation Team, who will
  organize his/her work.
 • Quotation Managers will prepare the quotes for the Project Managers following the entire
  process: analysis of the source files, creation of the project in our CAT tools, preparation
  of the quotation.
 • Quotation Managers will follow the specific guidelines for every customer that can be
  found on Confluence.
 • Quotation Managers will follow the instructions given by the Project Managers and the
  Quotation Team and will be ready to rework the quote in case of errors or requests for
  modifications.
 • Quotation Managers will have to be flexible to meet Project Managers' deadlines.

Kualifikimet

Required competencies:

 •  Excellent attention to detail
 • Flexibility, punctuality, organization
 • Computer skills
 • Ability to maintain focus on information processing for extended periods of time
 • Ability to analyze the files and ask the right questions to the Customers
 • English knowledge

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Please apply by sending an email with your CV at this email address: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


AT Consulting Shpk

AT Consulting shpk eshte themeluar ne 2013 dhe eshte e specializuar ne ofrimin e konsulences mbi proceset e biznesit, optimizimin e procedurave che praktikave operacional te klienteve te saj, identifikimin e oportuniteteve dhe aspekteve qe mund te dixhitalizohen me ndihmen e sistemeve te informacionit dhe teknologjise se informacionit si dhe ofrimin e praktikave dhe standarteve te tregut ne realizimin e operacioneve te nje organiza...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë