Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74121

Punonjese Pastrimi

Tirane, Shqipëri 20-02-2023 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Sanitare

Kohe e plote

---

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

---

3


Përshkrimi

Maritim Hotel Plaza Tirana po kerkon kandidate te pershtatshem per pozicionet e lira ne Departamentin e Housekeeping (Pastrimit).

Pozicioni: 1. Punonjese Pastrimi ne Dhoma

                  2. Punonjese Pastrimi ne salla konferencash/bare dhe restorante


Detyrat

QELLIMI I PUNES: Te pastroje numrin e caktuar te dhomave sipas standartit te pastertise dhe te higjenes se kerkuar nga hoteli.  

PERGJEGJESITE KRYESORE:

  • Te sigurohet qe te gjitha zonat qe jane nen pergjegjesine e saj jane te mirembajtura ne nivelet me te larta te pastertise dhe rregullsise.
  • Te mirembaje uniformen, pajisjet, carcafet etj sipas standarteve te percaktuara.
  • Te sigurohet qe dhomat jane pastruar, furnizuar dhe kontrolluar sipas percaktimeve perkatese.
  • Te mirembaje krevatet, dysheket dhe jastiqet sipas standarteve.
  • Te ndryshoje dhe rregulloje carcafet, furnizimet e dhomes, perdet, dushet.
  • Te perdore ne menyren e duhur dhe te sigurt produktet dhe pajisjet e pastrimit. 

Kualifikimet

  • Preferohet te kete minimumi 2 vite eksperience ne hoteleri.
  • Aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Vetem kandidatet me te pershtatshem per kete pozicion pune do te kontaktohen nepermjet telefonit ose me e-mail. [email protected]

*Ne respektim te Ligjit Nr.9887, date 10.3.2008 per Mbrojtjen e te Dhenave Personale i gjithe informacioni i dergeruar nepermjet CV tuaj do te trajtohet ne menyre konfidenciale dhe nuk do t'i shperndahet asnje pale te trete.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Maritim Hotel Plaza Tirana

Maritim Hotel Plaza Tirana is quite simply the place to be in this vibrant city.

Ideally located in downtown Tirana set within the shopping and business district, the hotel is only 3 minutes from the House of Parliament, the National Art Gallery, the Opera and Ballet Theater and the popular Ensemble Theater, This newly built hotel, is the ideal choice for business and leisure travelers alike offering unique services and facilities in a 5 star environment.

The imposing building of 23 floors, boasts 190 spaciously appointed rooms and suites that exert ultimate luxury standards to endorse indulgence and an inspiration of elegance and charm in a unique modern design. The 24 hours fitness gym, and our “Oblivion Wellness Spa”, is a beautifully designed oasis. Both facilities are offered to our guests to for complete fitness, relaxation and to rejuvenate.

Maritim Hotel Plaza Tirana is the place to meet and celebrate in Tirana. Choose from our 8 event rooms that can accommodate capacities of up to 350 guests. Each room is multi-functional and is equipped with state-of-the-art features. Ideal for banquet functions or cocktail receptions and business meetings.


INFORMACIONE KONTAKTI